Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

Větrníky vyrobily loni dvaapůlkrát více než loni

Větrné elektrárny v Česku vyrobily loni 125 gigawatthodin elektřiny, což bylo dvaapůlkrát více než o rok dříve. Vyplývá to z údajů, které dnes ČTK převzala z webu Energetického regulačního úřadu. Energie z větru tak pokryla průměrnou roční spotřebu elektřiny zhruba 36.000 domácností, což zhruba odpovídá velikosti Havířova. Větrníky nicméně kritizují mnohé obce i provozovatelé sítí. Celý článek

1
Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.