Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

ERÚ: Za loňským nárůstem spotřeby elektřiny jsou velkoodběratelé

Loňské spotřebě elektrické energie pomohli velkoodběratelé; jejich odběry meziročně vzrostly o 3,2 procenta na 35,71 terawatthodiny. Domácnosti naopak loni kvůli teplé zimě odebraly o 3,6 procenta elektřiny méně, o 1,8 procenta klesla rovněž spotřeba podnikatelů. Vyplývá to z údajů, které ČTK převzala z webových stánek Energetického regulačního úřadu (ERÚ). Celý článek

Operátor trhu s elektřinou, a.s. rozšiřuje organizovaný krátkodobý trh s elekřinou.

Operátor trhu s elektřinou, a.s., (OTE) v souladu s již dříve oznámeným záměrem umožní od 1. 2. 2008 obchodování na blokovém trhu s elektřinou. Celý článek

1
Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.